O mnie


Refleksologią interesuję się od lat. Szkolenia, kursy i wiele wykonanych zabiegów pozwoliły mi w 2014 roku zdobyć zawód dyplomowanego refleksologa.

Jestem członkiem Polskiego Instytutu Refleksologii.

Praca na refleksach stóp, twarzy stała się moją pasją. Ciągle zachwyca mnie to, jak cudownie został stworzony nasz organizm.

Czasem wystarczy kilka zabiegów, aby poczuć się znacznie lepiej, wyciszyć się, zrelaksować, zrobić coś dla siebie, dla własnego zdrowia.

A prywatnie...

Od kilku lat praktykuję jogę, z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia. Dają mi tyle siły oraz wewnętrznego spokoju. Naprawdę coś wspaniałego!  

Lubię czytać, zwłaszcza o tym, co związane jest z naszym zdrowiem, refleksologią, pozytywnym myśleniem i samorozwojem. Różne wyjazdy na szkolenia z tego zakresu pozwalają mi pogłębiać wiedzę oraz poznawać fantastyczne  osoby.

TANIEC - to zdecydowanie moja pasja, która dostarcza mi niesamowitej energii i niezapomnianych, cudownych, wręcz magicznych chwil.  Mogłabym tańczyć bez końca :) 

Dlaczego LIETA?

Wyraz ten pochodzi z języka włoskiego. Liete - "szczęśliwa, radosna". Właśnie taka chcę być, dla samej siebie a także dla moich pacjentów. Przecież żyje się tylko raz ...